معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت کشور با بیان این که مشکلات اعتباری در وزارت بهداشت و درمان کشور، مشهود است، گفت: بالغ بر 12 هزار میلیارد تومان از بیمه های مختلف کشور طلبکار هستیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار را به سومین جشنواره مد و لباس اسلامی‌ - ایرانی استان خراسان جنوبی را ٥ بهمن ماه ٩٥ اعلام کرد.
قائم مقام کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: از جمله برنامه های حمایتی کمیته امداد استان طی دهه مبارک فجر اهداء کمک هزینه جهیزیه به ۱۹۳ نوعروس شهری و روستایی و افتتاح ۴۸ پروژه مسکن شهری و روستایی خواهد بود.
بررسی مشکلات زرشک و زعفران دو محصول استراتژیک استان برای صادرات
خام‌ فروشی زرشک یکی از مهم‌ترین مشکلات موجود درصنعت تولید وصادرات آن شده، هم‌اکنون عرضه زرشک در استان‌های مختلف به صورت سنتی و خام‌فروشی صورت می‌گیرد و اگر صادراتی هم باشد به صورت فله‌ای وغیر استاندارد است. ایران هنوز نتوانسته بازار جهانی این محصول را به دست گیرد.
معمولا بعد از سفر وزیران به استان مدیران ادارت به تشریح دستاوردهای سفر آنها می پردازند و عمده کلمات امید بخش در بیان نتایج سفرها به، «بررسی یا پیگیری می شود» و «درحال مطالعه است» ختم می شود.
مدیر عامل شرکت آب و منطقه ای خراسان جنوبی خبر داد:
مدیر عامل شرکت آب و منطقه ای خراسان جنوبی با بیان این که در بحث آزادسازی حریم رودخانه ها اقدامات مناسبی انجام شده است،گفت:نقاط حادثه خیز سیلاب نیز در خراسان جنوبی مورد شناسایی قرار گرفته است.
سرپرست بازرسی کل استان خراسان جنوبی منصوب شد.
236 کودک و نوجوان بی سرپرست و بد سرپرست در مراکز بهزیستی خراسان جنوبی نگهداری می شوند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی از افزایش ۱۸ درصدی تولید گوشت بوقلمون در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
واژگونی خودرو در محور دیهوک – طبس 5 زخمی برجا گذاشت .

صفحه‌ها

اشتراک در خبرهای استانی