نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، بشرویه وسرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از وزارت امور خارجه بپرسیم که برای تعامل استان ما وکشور افغانستان چه کاری انجام داده است، گفت: باید خط توریست درمانی افغانستان به خراسان جنوبی ایجاد شود
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی خراسان جنوبی:
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی خراسان جنوبی گفت: 61 نفر از کاندیداهای احراز صلاحیت نشده روستایی و 34 کاندیدای احراز صلاحیت نشده شهری اعتراض خود را انجام داده اند.
حضور آیت الله رئیسی در شهرستان بیرجند باعث شده تا درخواست های متعددی جهت دیدار مردمی با ایشان به ستاد مرکزی ارسال گردد
دبیر اجرایی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در خراسان جنوبی گفت: در حوزه شهری 612 نفر و در حوزه روستایی 4791 نفر برای 2966 کرسی به رقابت خواهند پرداخت.
چرا آیت الله رئیسی قاطع، توانمند و به نفع مردم است
آستان قدس از سال گذشته و از وقتی که سیدابراهیم رئیسی آمد و متولی آن شد، از پروژه‌ی مشهد مال جدا شد، عطای سودآور بودنش را با کرم امام رضا علیه السلام عوض نکرد.
صلاحیت 72 نفر از نامزدهای پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای خراسان جنوبی تایید نشد.
در جلسه علنی امروز مجلس::
تعدادی از نمایندگان در تذکری به وزیر کشور خواستار برکناری و عزل فوری استاندار خراسان جنوبی به علت عدم پایبندی به موازین شرعی شدند
متحصنین با به نتیجه نرسیدن درخواست عزل استاندار، روز چهارم را هم به تحصن می پردازند.
امام جمعه چابهار گفت: استاندار خراسان جنوبی درباره دین نظر می دهد و می گوید رقص مختلط زن و مردم چه ضربه ای به اسلام می زند، چه اشکالی دارد؟ چیزی که مراجع بالاتفاق؛ و هیچ مرجعی آن را جایز نمی داند، فتوا می دهند که رقص زن و مرد جایز است.
روحانیون خراسان جنوبی در تحصن اعتراضی به سخنان سخیف استاندار
امام جمعه شهرستان طبس گفت: با توجه به اتفاقات ناگوار هفته ها و ماه های گذشته، تا زمانی که وزارت کشور نسبت به عزل استاندار هنجارشکن استان خراسان جنوبی اقدام ننماید، تحت هیچ شرایطی، کوتاه نخواهیم آمد.

صفحه‌ها

اشتراک در خبرهای استانی