ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون در دانشگاه پیام نور بشرویه در بیش از10رشته با کمترین شهریه در سطح کشور +جزییات
مسول اداره راه و شهرسازی بشرویه از اتمام پروژه احداث محور بشرویه ارسک به دیهوک خبر داد.
استاندار خراسان جنوبی در اولین اقدامات مدیریتی خود دست به عزل برخی فرمانداران زد و باگذشت بیش از 3ماه هنوز فرمانداری بشرویه با سرپرست اداره میشود
پیام بشرویه برگزار می کند:
انچه باعث می شود مکتب ناب علوی همواره روشن و پرفروغ بماند،نشر سیره رفتاری امیر المومنان(ع) در جهان است با انعکاس احادیث، سخنان گهربار حضرت علی و دلنوشته های شما مخاطبان، صدای لبیک یا علی تمام شعیان و بویژه مردم ولایتمدار بشرویه را به گوش جهانیان می رسانیم.
ظاهراً خانم های منتخب جوری آرایش کرده اند و جوری لباس پوشیده اند که اصلاً قابل نمایش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی نیستند ! باز هم تکرار می کنم " مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر ! "
در این مراسم ورزشکاران بسیجی با در دست داشتن دست نوشته"خواص بی بصیرت ، بصیرت بصیرت" خواستار بصیرت افزایی در جامعه در راستای الگو گیری از زندگی حضرت فاطمه زهرا شدند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: برای روستا و شهر قرار نیست کسی خارج از شهر و یا روستا به عنوان کدخدایشان انتخاب شود و باید از همان شهر و روستا به عنوان شورا برای آنها انتخاب شود و مردم خدمتگزار می‌خواهند نه اینکه آقا بالاسر داشته باشند.
اظهارات نسنجیده و غیرکارشناسی استاندار غیر از ایجاد تنش و در نتیجه بهره برداری مخالفان و معاندان نظام و ارزش های اسلامی و انقلابی حاصلی نخواهد داشت ، این اظهارات نشان دهنده عدم آشنائی با فضای فرهنگی استان و نیز آشنا نبودن با سطح بلند فکری هنرمندان استان است.
فرمانده سپاه بشرویه همچنین خاطر نشان کرد : یکی دیگر از ماموریتهای این قرار گاه همکاری در فرهنگ سازی بری آگاهی بخشی خانواده ها از خطرات و معضلات سوء مصرف مواد مخدر است
فرمانده سپاه بشرویه خبرداد:
فرمانده سپاه بشرویه افزود: این رزمایش با حضور اعضای گردانهای بیت المقدس و در محل گلزار شهدای شهر ارسک به مدت دو روز برگزار خواهد شد .

صفحه‌ها

اشتراک در شهرستان