پیام بشرویه برگزار می کند:
انچه باعث می شود مکتب ناب علوی همواره روشن و پرفروغ بماند،نشر سیره رفتاری امیر المومنان(ع) در جهان است با انعکاس احادیث، سخنان گهربار حضرت علی و دلنوشته های شما مخاطبان، صدای لبیک یا علی تمام شعیان و بویژه مردم ولایتمدار بشرویه را به گوش جهانیان می رسانیم.
روستای زیبا و هزار ساله رقه که دارای تاریخ و قدمتی کهن می باشد و به همان اندازه تاریخ هزار ساله اش دارای جاذبه های گردشکری تاریخی و طبیعی است ، این روزها چهره های زیبای بهار را به مسافران و مهمانش هدیه می دهد.
ظاهراً خانم های منتخب جوری آرایش کرده اند و جوری لباس پوشیده اند که اصلاً قابل نمایش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی نیستند ! باز هم تکرار می کنم " مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر ! "
در این مراسم ورزشکاران بسیجی با در دست داشتن دست نوشته"خواص بی بصیرت ، بصیرت بصیرت" خواستار بصیرت افزایی در جامعه در راستای الگو گیری از زندگی حضرت فاطمه زهرا شدند.
فرمانده انتظامي استان گفت:كاركنان نيروي انتظامي تحت امر رهبری است و بر اساس قانون عمل می کند و جناح بندی های سیاسی هیچ خللی در اجرای مأموریت های پلیس ایجاد نخواهد کرد .
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: برای روستا و شهر قرار نیست کسی خارج از شهر و یا روستا به عنوان کدخدایشان انتخاب شود و باید از همان شهر و روستا به عنوان شورا برای آنها انتخاب شود و مردم خدمتگزار می‌خواهند نه اینکه آقا بالاسر داشته باشند.
اظهارات نسنجیده و غیرکارشناسی استاندار غیر از ایجاد تنش و در نتیجه بهره برداری مخالفان و معاندان نظام و ارزش های اسلامی و انقلابی حاصلی نخواهد داشت ، این اظهارات نشان دهنده عدم آشنائی با فضای فرهنگی استان و نیز آشنا نبودن با سطح بلند فکری هنرمندان استان است.
فرمانده سپاه بشرویه همچنین خاطر نشان کرد : یکی دیگر از ماموریتهای این قرار گاه همکاری در فرهنگ سازی بری آگاهی بخشی خانواده ها از خطرات و معضلات سوء مصرف مواد مخدر است
فرمانده سپاه بشرویه خبرداد:
فرمانده سپاه بشرویه افزود: این رزمایش با حضور اعضای گردانهای بیت المقدس و در محل گلزار شهدای شهر ارسک به مدت دو روز برگزار خواهد شد .
امام جمعه بشرویه در جمع معترضان به سخنان استاندار بیان کرد:
امام جمعه بشرویه خطاب به استاندار گفت:شما چرا نیروی انتظامی را تحقیر میکنید و میگوید اماکن پادگان درست کرده است؟ خراسان جنوبی پادگان نیست آقای استاندار ولی پادگان دارد که آماده برای نبرد با دشمن و داعش و مرزهای کشور است، هر کسی که امید را از مردم بگیرد خائن محسوب می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در ویژه