پیام بشرویه برگزار می کند:
انچه باعث می شود مکتب ناب علوی همواره روشن و پرفروغ بماند،نشر سیره رفتاری امیر المومنان(ع) در جهان است با انعکاس احادیث، سخنان گهربار حضرت علی و دلنوشته های شما مخاطبان، صدای لبیک یا علی تمام شعیان و بویژه مردم ولایتمدار بشرویه را به گوش جهانیان می رسانیم.
دراین نشست ورزشکاران در رده سنی کودکان و نوجوانان دیدگاه ها نظرات و پیشنهادات خورا درباره اهمیت سلامت و بهداشت فردی بیان کردند.
در این گزارش محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی شهرستان بشرویه اعلام شده است.
آی استاندار بر ما کن نظر /مشکلات ما دو چندان گشته است/ این جوان (بشرویه) مانند پیران گشته است
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه خبر داد:
مسول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه با تشریح جزییات و شرایط ثبت نام در این جشنواده خاطر نشان کرد:جشنواده قرانی کودک و نوجوان ویژه پیش دبستانی ها از سن ۵سال تا ۶ سال برگزار میشود .
به همت کارگروه اقتصادی مجمع عالی بسیج شهرستان بشرویه:
مسئول بسیج سازندگی شهرستان بشرویه گفت:در راستا تحقق شعار سال و حمایت از تولیدکنندگان و کسبه شهرستان بشرویه این نمایشگاه در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.
صبح امروز کارگاه آموزشی و همایش های مساجد طراز انقلاب اسلامی با محوریت استکبار ستیزی و مقابله با نفوذ در بشرویه برگزار شد.
رییس مجمع عالی بسیج و مسئول بسیج دانشگاه بزرگمهر شهرستان قاین:
رییس مجمع عالی بسیج قائن در همایش مساجد بشرویه گفت: اگر خودباوری رشد کند و اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی ان تحقق یابد دیگر هر مشکل را به تحریم ها گره نمی زنیم و حتی اخرت خود را در گرو برجام نمی دانیم !
امام جمعه بشرویه در همایش مساجد طراز انقلاب و استکبار ستیز:
امام جمعه بشرویه دشمن شناسی را از مهمترین وظایف مسلمانان دانست و گفت: باید در مساجد دشمن شناسی تببین شود تا مردم با معیار حق و باطل اشنا شده و همان خطوط قرمزی که دین اسلام تعیین کرده عنوان گردد.
شامگاه امروز به مناسبت هفتمین شب رحلت زند یاد ایت الله هاشمی رفسنجانی مراسم گدامیداشنی از سوی ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه در محل مسجد جامع این میدان برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در ویژه