نماز وحدت آفرین عید بزرگ فطر در جوار بقعه متبرکه امام زاده بی بی نجمه خاتون روستای مجد شهرستان بشرویه با حضور باشکوه اهالی 3 روستای مجد، خانیک، یگی و به امامت حجت الاسلام مسلم حسن پور اقامه شد.
امام جمعه بشرویه از حضور مردم در راهپیمایی بزرگ روز قدس قدردانی کرد و گفت: مردم در روز قدس معجزه کردند و پشت استکبار را با زبان روزه و در شرایط دمایی بالای ۴۷ درجه به خاک مالیدند و این حضور مردم در صحنه ما را بیمه میکند.
نمازعید سعید فطر شهرستان بشرویه به امامت حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین امام جمعه این شهرستان اقامه شد و در کنار برپایی این نماز باشکوه آنچه این روزها بیشتر از همیشه احساس می شود و مردم به خوبی آن را درک می کنند "امنیت کامل و آرامش حاکم " در مراسمات است.
مردم مومن شهرستان بشرویه همراه با سایر مسلمانان کشورمان، با شرکت در نماز وحدت بخش عید سعید فطر که صبح امروز در زمین مصلی نماز و در جوار بهشت امام حسین برگزار شد
به همت کانون بسیج ورزشکاران بشرویه:
‌کانون بسیج ورزشکاران جهت حلقه صالحین شهدای ورزشکارکارگاه آموزشی تحلیل وبررسی "آتش به اختیار"رابرگزار کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه از ثبت نام متقاضیان برای شرکت در اردوی راهیان نور غرب خبر داد.
در راستاي شفاف سازي و اطلاع‌رساني صحيح به هموطنان گرامي، فهرست بانکها و موسسات اعتباري و ساير نهادهايي که مجوز تاسيس و فعاليت آنها توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران صادر و تحت نظارت قرار گرفته‌اند، به شرح ذيل اعلام مي‌گردد.
شهردار بشرویه با ارسال پیامی به درگاه ارتباطی پیام بشرویه، فرا رسیدن عید سعید فطر را به شهروندان بشرویه تبریک گفت.
مسئول ستاد نماز جمعه بشرویه گفت: برنامه های ویژه عید سعید فطر ساعت ۶:۳۰ صبح فردا در زمین مصلی برگزار می شود
شهروندان مراقب ترفند برخی كلاهبرداران اینترنتی به بهانه جمع‌آوری فطریه باشند.

صفحه‌ها

اشتراک در ویژه