پیام بشرویه برگزار می کند:
انچه باعث می شود مکتب ناب علوی همواره روشن و پرفروغ بماند،نشر سیره رفتاری امیر المومنان(ع) در جهان است با انعکاس احادیث، سخنان گهربار حضرت علی و دلنوشته های شما مخاطبان، صدای لبیک یا علی تمام شعیان و بویژه مردم ولایتمدار بشرویه را به گوش جهانیان می رسانیم.
بازیکنان، سرمربی، سرپرست این تیم، در مراسمی که با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان، کمیته امداد امام خمینی(ره)، منابع طبیعی و آموزش و پرورش برگزار شد بدرقه شدند
نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، بشرویه وسرایان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از وزارت امور خارجه بپرسیم که برای تعامل استان ما وکشور افغانستان چه کاری انجام داده است، گفت: باید خط توریست درمانی افغانستان به خراسان جنوبی ایجاد شود
در این دوره دانشجویان به روش برنامه نویسی که به عنوان یکی از روش های برنامه نویسی اندروید شناخته شده ، آموزش خواهند دید.
در واکنش به توهین مسئول ستاد روحانی در اصفهان به شهدای مدافع حرم"
در ادامه بی‌حرمتی به مقدسات دینی و انقلابی در ستادهای انتخاباتی حسن روحانی و پس از توهین به ساحت مقدس امام رضا(ع) در آیین افتتاح ستاد روحانی در ایلام، این بار کرباسچی در اصفهان به مدافعان حرم حمله کرده است.
در خطبه های نماز جمعه عنوان شد
امام جمعه بشرویه گفت : ملت غیرتمند ایران اسلامی در انتخابات به برنامه هایی رای خواهند داد که برگرفته از ارزشهای اسلامی و انقلاب اسلامی باشد .
به مناسبت هفته سلامت دانش آموزان مدرسه شهیده نسترن خسروی به همراه مادران خود همایش بزرگ پیاده روی برگزار کردند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی:
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی در تهران و خانواده‌های شهدا، صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
حضور آیت الله رئیسی در شهرستان بیرجند باعث شده تا درخواست های متعددی جهت دیدار مردمی با ایشان به ستاد مرکزی ارسال گردد

صفحه‌ها

اشتراک در ویژه