مسول اداره راه و شهرسازی بشرویه از اتمام پروژه احداث محور بشرویه ارسک به دیهوک خبر داد.
افزایش نرخ ها بدون رعایت قوانین ثبت شده برای آرایشگاه ها بویژه در ایام عید از مهمترین گلایه های برخی شهروندان بشرویه است.
در پی اتفاق سانحه تصادف و شایعه سازی ها در بشرویه:
عموی راکب موتور سیکلت فوت شده در بشرویه اعلام کرد : تجمعات غیرقانونی صبح امروز اصلا مورد رضایت خانواده مرحوم نیست.
اختصاصی پیام بشرویه :
"26 دی ماه 1357" برای خیلی ها خاطرات پرشور و هیجان انگیز، را تداعی می کنند،کمتر کسی است که دوران پر تلاطم قبل انقلاب را درک کرده باشد و تاریخ 26 دی ماه 57 را به یاد نداشته باشد، روزی که در و دیوارهای شهرها از شعار " شاه فراری شده سوار گاری شده ..." پر شده بود.
پیام بشرویه گزارش می دهد:
تاسیس نمونه دولتی مدرسه دخترانه نرجس(س) که شاید تاریخ آن به بیش از20سال مس رسد و از سال 73 که این مدرسه دایر شده حتی پذیرای دانش آموزان از شهرستان های مجاور نیز بوده است حال رو به تضعیف و انحلال است.
صدای دلنشین قرایت دسته جمعی زیارت عاشورا به گوش می رسید،پای دو دار قالی جمعیت قابل توجهی از بانوان بشرویه،زمزمه وار زیارت را قرایت می کردند و اشک های وصال بر پای دار قالی ها روان می شد.
امام جمعه بشرویه در گفتگوی خبری با پیام بشرویه :
امام جمعه بشرویه گفت:پیام جهانی مردم از قبل انقلاب تا بعد از انقلاب و اکنون "ماندن در راه ولایت " است و حتی در سخت ترین شرایط پای تعهدات دینی خود ایستاده اند.
مسئول جشنواره مردمی عمار در بشرویه خبر داد:
مسئول جشنواره مردمی فیلم عمار شهرستان بشرویه در گفتگوی خبری با پیام بشرویه از ارسال هشتمین محموله کمک های مردمی بشرویه برای مدافعان حرم خبر داد.
واکاوی دست های پشت پرده همچنان به دنبال فتنه انگیزی:
فتنه ۸۸ ریشه در فتنه سال ۷۷ دارد و استمرار آن فتنه بود لذا به نظر میرسد هنوز هم افراد و جریاناتی بدنبال فتنه و فتنه گری هستند ، دور از انتظار نیست که نمونه آن نامه سی عنصر وطن فروش به دونال ترامپ رئیس جمهور جدید امریکا برای افزایش و تشدید تحریم ها بر ضد ملت ایران است
پیام بشرویه گزارش می دهد:
سخنان اخیر استاندر خراسان جنوبی در خصوص لغو یادواره های شهدا به بهانه انتخابات و یا نداشتن خروجی مناسب و عدم استقبال علاوه بر اینکه موجب خشم مردم انقلابی شهرستان بشرویه شده است واکنش های زیادی نیز در سطح استان داشته و برخی را به تعجب و بسیاری را به تاسف واداشته است!

صفحه‌ها

اشتراک در گزارش