مسول اداره راه و شهرسازی بشرویه از اتمام پروژه احداث محور بشرویه ارسک به دیهوک خبر داد.
سیلی محکم این بار از مردم سراسر کشور و بشرویه بر دهان رژیم های منفور اسرائیل زده شد.
گل لبخند ماه رمضان بر لبان محرومان:
مسئول موسسه خیریه حضرت علی بن ابیطالب بشرویه گفت:هرساله در ماه مبارک رمضان طرح اطعام خانواده های نیازمند اجرا می گردد و امسال نیز به همت خیرین روزانه حدود300 غذای گرم بین نیازمندان توزیع می گردد.
پیام بشرویه گزارش می دهد:
غربی ها و برخی وابستگان به غرب در کشور، که دین اسلام را افیون کشورها می دانستند با قیام انقلاب اسلامی به زباله دان تاریخ فرستاده شدند
پیام بشرویه گزارش می دهد:
ساختار قدیمی بشرویه متشکل از مساجد، مدارس ، حسینیه ها ، گرمابه ها ، آب انبارها ، خندق ها، رباط ها ، دروزاه ها و دیوار بزرگ شهربند به همراه برج هایش بوده است .
بررسی روند تغییرات با کلیدتدبیر و امید در چهار سال:
شهرستان محروم بشرویه در عزل و نصب مدیران دستگاه های اجرایی و نهادهای مربوطه در دولت روحانی با تغییرات بالای 70 درصد روبرو گردید که به عقیده برخی صاحبنظران این گونه جناح بندی سیاسی روند خدمت به مردم را کاهش می دهد.
پیام بشرویه گزارش می دهد:
با نگاهی به پروژه های برزمین مانده در بشرویه و همچنین سال های اخیری که سپری شد، این شهرستان نه تنها رنگ پیشرفت به خود ندیده که بلکه برخی پروژه های ملی آن نیز از ردیف اعتباری خارج شده است وتعداد قابل توحهی از انان باید در ردیف پروژه های نیمه تمام "تاریخی " قرار بگیرند.
افزایش نرخ ها بدون رعایت قوانین ثبت شده برای آرایشگاه ها بویژه در ایام عید از مهمترین گلایه های برخی شهروندان بشرویه است.
در پی اتفاق سانحه تصادف و شایعه سازی ها در بشرویه:
عموی راکب موتور سیکلت فوت شده در بشرویه اعلام کرد : تجمعات غیرقانونی صبح امروز اصلا مورد رضایت خانواده مرحوم نیست.
اختصاصی پیام بشرویه :
"26 دی ماه 1357" برای خیلی ها خاطرات پرشور و هیجان انگیز، را تداعی می کنند،کمتر کسی است که دوران پر تلاطم قبل انقلاب را درک کرده باشد و تاریخ 26 دی ماه 57 را به یاد نداشته باشد، روزی که در و دیوارهای شهرها از شعار " شاه فراری شده سوار گاری شده ..." پر شده بود.

صفحه‌ها

اشتراک در گزارش