رئیس اداره تبلیغات اسلامی بشرویه خبرداد:
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بشرویه گفت: شرکت کنندگان و برگزار کنندگان دوره های قرانی در مساجد هیئت ها و منازل شهرستان بشرویه در جشن بزرگ قرانی دعوت خواهند بود.
مسول اداره تبلیغات اسلامی در گفتگو با پیام بشرویه:
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بشرویه از فعالیت بیش از 50 روحانی در شب های قدر در مساجد شهرستان بشرویه خبر داد.
بازگرداندن حس امنیت کامل بعد از حادثه کور تروریستی در تهران و سپس تلافی جانانه ترقه بازی هایشان با موشک، از دیگر ثمرات ارزشمند اقدام سپاه پاسداران بود و چشم طمع تمام بیگانگان را کور کرد.
پیام بشرویه گزارش می دهد:
در روزهای گذشته سنای امریکا تحریم‌های جدیدی به نام "s722" بر ضد ایران وضع کرده است. تحریم‌هایی که بعد از تایید کنگره و امضای رئیس جمهور آمریکا قابلیت اجرایی پیدا می‌کند و از نظر کارشناسان با اجرایی شدن تحریم‌های "s722" دیگر چیزی از روح و جسم برجام نمی‌ماند!
در طرح ضیافت الهی بزرگترین و قدیمی ترین موقوفه شهرستان بشرویه ؛موقوفه امیر حسنخان عرب خزیمه؛ بیش از یکهزار نفر از مومنین روزه دار و محرومین دعوت به ضیافت افطاری شدند .
گفتگو// رئیس شورای هماهنگی تبلیغاتی اسلامی بشرویه:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغاتی اسلامی بشرویه گفت: راهپیمائی روز قدس از ساعت 11 صبح از محل میدان امام خمینی (ره) به سمت مزار شهداو بالعکس به سوی میعادگاه نماز جمعه مسجد جامع بشرویه آغاز خواهد شد
یکی از فعالیت های خوب خانه قرانی بشرویه ، بهره مندی هرچه بهتر از فضای معنوی ماه مبارک رمضان در جهت افزایش و گسترش فعالیت های قرانی است.
این باج افزار همچنین یک فایل با نام Please Read Me!.txt به جا می‌گذارد که شامل متنی است که اعلام می‌کند که چه اتفاقی افتاده و باج ‌ درخواستی به چه صورت باید پرداخت شود.
هشدار:
مجرمان سایبری در ماه مبارک رمضان با انتشار تصاویری از مستاجران بی خانمان یا کودکان بیمار و... در شبکه های اجتماعی تلاش دارند احساسات انسان دوستانه کاربران روزه دار را تحریک کنند.
امام جمعه بشروبه درگفتگو با خبرنگار پیام بشرویه:
امام جمعه بشرویه گفت:تفکر امام خمینی درباره تلاش و مبارزه برای محو و نابودی قدرت های استکباری جهان نیز از اصول و مبانی قرآنی و تعالیم مربوط به تقابل با جبهه کفر و شرک و نفاق در هر عصر و زمان سرچشمه می گیرد

صفحه‌ها

اشتراک در گفتگو